Medewerkers_oud

Medewerkers

Directeur

Stoffel Boot

Adjunct-directeur

Nicolet van de Logt-Ankersmit

 

GROEP

LEERKRACHT

LOKAAL

        0 A

Annemieke Wiersma & Lena Prohorova

Bij onze achterdeur

        0 B

Annemieke Wiersma & Lena Prohorova

Bij onze achterdeur

        0 C

Astrid van Erkel & Nathaly Vas

Begane grond MPH

        0 D

Astrid van Erkel & Nathaly Vas

Begane grond MPH

        0 E

Janet van Felius & Jurette Cijntje

1e verdieping MPH

        0 F

Janet van Felius & Jurette Cijntje

1e verdieping MPH

        1A

Mandy Hoogstad

Bij de voordeur

        1B

Maartje den Engelse & Ilja Groen

Boven in de gang

        1C

Maria Azrioual & Janet van Felius

Boven in de gang

        2A

Vera Meuzelaar

Begane grond gang

        2B

Nadia Balgit

Begane grond gang

        2C

Angena Hiralal & Rosanne Pieplenbosch

Boven in de gang

        3A

Fiona de Jong

Grote lokaal  ‘s Gravendeelstraat 4

        3B

Marion Bakker & Nelly Boot

Gang ’s Gravendeelstraat 4

        4A

Jacqueline Kraets

Gang ’s Gravendeelstraat 4

        4B

Claire Kros & Achsa Boontjes

Gang ’s Gravendeelstraat 4

        5A

Emilija Vasileva & Mirjam Rennings

Gang ’s Gravendeelstraat 4

        5B

Joyce Schol & Emilija Vasileva

Gang ’s Gravendeelstraat 4

        6A

Nelleke de Groot & Gerry Postma

Naast de IB-ruimte

        6B

Anika de Vos

Boven aan de trap voordeur

         7

Krystel Termorshuizen & Nanda Kruse

Tot Kerst: juf Gretta Kamm

Grootste lokaal MPH

         8

Najat el Yandouzi

Groot lokaal MPH

   GYMLES

Jelte Roelofsma  &

         Arno van den Barselaar

Gymzaal Hoogvlietstraat

of Zwartewaalstraat

 

 

In alle groepen krijgen leerlingen extra hulp als dat noodzakelijk is. Onze Intern Begeleiders zijn juf Corine Schemkes (peuter, kleuters en groep 3) en juf Helma Verhage (groep 4 t/m 8)
De extra-hulplessen worden het meest gegeven in de groep zelf, zodat er veel aandacht is voor iedere leerling. Soms is er extra hulp nodig. Deze ondersteuning wordt geboden door: Audrey Mathoera, Maronela Siberie, Marja de Bruyn, Dianaling Serrano Colon, Ellen Droogendijk, Roxanne Buijtendijk en Ansjel van Brakel (ook BP-kunstlessen). Meester Arno van den Barselaar verzorgt de kleutergymlessen van Lekker Fit! en meester Jelte Roelofsma die van groep 3 t/m 8.

SchoolMaatschappelijk Werk: Marga van Koppen
Ouderconsulente: Nürsel Türk
Administratie: Corrie van de Vrie
Conciërge: Ellie van der Sluis en Winfred Zötsch

Op school werken we in vier teamgroepen of afdelingen:
Groepen Nul (de 6 peutergroepen), teamleider is juf Astrid van Erkel
Groep 1 en 2 (de kleuters of de onderbouw), teamleider is juf Maria Azrioual
Groep 3, 4 en 5 (de ’s Gravendeel of de middenbouw), teamleider is juf Claire Kros
Groep 6 tot en met 8 (de bovenbouw), teamleider is juf Helma Verhage