Medewerkers

MEDEWERKERS

Directeur Stoffel Boot
Adjunct-directeur Nicolet van de Logt-Ankersmit

 

GROEP LEERKRACHT LOKAAL
        0 A Annemieke Wiersma & Lena Prohorova Bij onze achterdeur
        0 B Annemieke Wiersma & Lena Prohorova Bij onze achterdeur
        0 C Astrid van Erkel & Nathaly Vas Begane grond MPH
        0 D Astrid van Erkel & Nathaly Vas Begane grond MPH
        0 E Janet van Felius & Jurette Cijntje 1e verdieping MPH
        0 F Janet van Felius & Jurette Cijntje 1e verdieping MPH
        1A Mandy Hoogstad Bij de voordeur
        1B Maartje den Engelse & Ilja Groen Boven in de gang
        1C Maria Azrioual & Janet van Felius Boven in de gang
        2A Vera Meuzelaar Begane grond gang
        2B Nadia Balgit Begane grond gang
        2C Angena Hiralal & Rosanne Pieplenbosch Boven in de gang
        3A Fiona de Jong Grote lokaal  ‘s Gravendeelstraat 4
        3B Marion Bakker & Nelly Boot Gang ’s Gravendeelstraat 4
        4A Jacqueline Kraets Gang ’s Gravendeelstraat 4
        4B Claire Kros & Achsa Boontjes Gang ’s Gravendeelstraat 4
        5A Emilija Vasileva & Mirjam Rennings Gang ’s Gravendeelstraat 4
        5B Joyce Schol & Emilija Vasileva Gang ’s Gravendeelstraat 4
        6A Nelleke de Groot & Gerry Postma Naast de IB-ruimte
        6B Anika de Vos Boven aan de trap voordeur
         7 Krystel Termorshuizen & Nanda Kruse

Tot Kerst: juf Gretta Kamm

Grootste lokaal MPH
         8 Najat el Yandouzi Groot lokaal MPH
   GYMLES  

 

Jelte Roelofsma  &

Arno van den Barselaar

 

 

Gymzaal Hoogvlietstraat

of Zwartewaalstraat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

In alle groepen krijgen leerlingen extra hulp als dat noodzakelijk is. Onze Intern Begeleiders zijn juf Corine Schemkes (peuter, kleuters en groep 3) en juf Helma Verhage (groep 4 t/m 8)
De extra-hulplessen worden het meest gegeven in de groep zelf, zodat er veel aandacht is voor iedere leerling. Soms is er extra hulp nodig. Deze ondersteuning wordt geboden door: Audrey Mathoera, Maronela Siberie, Marja de Bruyn, Dianaling Serrano Colon, Ellen Droogendijk, Roxanne Buijtendijk en Ansjel van Brakel (ook BP-kunstlessen). Meester Arno van den Barselaar verzorgt de kleutergymlessen van Lekker Fit! en meester Jelte Roelofsma die van groep 3 t/m 8.

SchoolMaatschappelijk Werk: Marga van Koppen
Ouderconsulente: Nürsel Türk
Administratie: Corrie van de Vrie
Conciërge: Ellie van der Sluis en Winfred Zötsch

Engelse les: juf May

Op school werken we in vier teamgroepen of afdelingen:
Groepen Nul (de 6 peutergroepen), teamleider is juf Astrid van Erkel
Groep 1 en 2 (de kleuters of de onderbouw), teamleider is juf Maria Azrioual
Groep 3, 4 en 5 (de ’s Gravendeel of de middenbouw), teamleider is juf Claire Kros
Groep 6 tot en met 8 (de bovenbouw), teamleider is juf Helma Verhage