Medewerkers

MEDEWERKERS

Directeur Stoffel Boot
Adjunct-directeur Nicolet van de Logt-Ankersmit

 

GROEP LEERKRACHT LOKAAL
        0 A Annemieke Wiersma & Lena Prohorova 1e verdieping MPH
        0 B Annemieke Wiersma & Lena Prohorova 1e verdieping MPH
        0 C Astrid van Erkel & Nathaly Vas Begane grond MPH
        0 D Astrid van Erkel & Nathaly Vas Begane grond MPH
        1A Mandy Hoogstad Bij de voordeur
        1B Ellen Droggendijk & Bianca Kraakman Boven in de gang
        1C Maria Azrioual & Kirsten Hiralal Boven in de gang
        1D Janet van Felius Boven in de gang
        2A Vera Meuzelaar Begane grond gang
        2B Nadia Balgit Begane grond gang
        3A Irma Brijan Grote lokaal  ‘s Gravendeelstraat 4
        3B Ilja Notenboom & Maartje den Engelse Gang ’s Gravendeelstraat 4
        3C Danielle van der Waal Gang ‘s Gravendeelstraat 4
        4A Jacqueline Kraets Gang ’s Gravendeelstraat 4
        4B Kirsten Hiralal en Rosanne Pieplenbosch Gang ’s Gravendeelstraat 4
        5A Ansjel van Brakel & Mirjam Rennings Gang ’s Gravendeelstraat 4
        5B Zekavet Kaya & Kim Rietveld Gang ’s Gravendeelstraat 4
        6A Nelleke de Groot & Gerry Postma Lokaal tussenverdieping
        6B Anika de Vos Boven aan de trap voordeur
        7A Krystel Termorshuizen & Maronela Siberie Grootste lokaal MPH
        7B Gretta Kamm Lokaal tussenverdieping
         8 Najat el Yandouzi Groot lokaal MPH
GYMLES Jelte Roelofsma  &
Arno van den Barselaar
Gymzaal Hoogvlietstraat of Zwartewaalstraat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

In alle groepen krijgen leerlingen extra hulp als dat noodzakelijk is. Onze Intern Begeleiders zijn juf Corine Schemkes (peuter, kleuters en groep 3) en juf Helma Verhage (groep 3 t/m 8). Groep 3 is dus bij beide dames in beeld.
De extra-hulplessen worden het meest gegeven in de groep zelf, zodat er veel aandacht is voor iedere leerling. Soms is er extra hulp nodig. Deze ondersteuning wordt geboden door: Audrey Mathoera, Maronela Siberie, Marja de Bruyn, Dianaling Serrano Colon, Ellen Droogendijk, Roxanne Buijtendijk en Chequita Sandvliet.
Meester Arno van den Barselaar verzorgt de kleutergymlessen van Lekker Fit! en meester Jelte Roelofsma die van groep 3 t/m 8. Meester Rutger Klop geeft meestal de gymles wanneer Arno of Jelte er niet is.

SchoolMaatschappelijk Werk: Marga van Koppen
Ouderconsulente: Nürsel Türk
Administratie: Corrie van de Vrie
Conciërge: Ellie van der Sluis en Monique Hoeven

Engelse les: juf May

Op school werken we in vier teamgroepen of afdelingen:
Groepen Nul (de 6 peutergroepen), teamleider is juf Astrid van Erkel
Groep 1 en 2 (de kleuters of de onderbouw), teamleider is juf Maria Azrioual
Groep 3, 4 en 5 (de ’s Gravendeel of de middenbouw), teamleider is vacant
Groep 6 tot en met 8 (de bovenbouw), teamleider is juf Helma Verhage